KAS MES ESAME?

Esame vienintelė komercinės šaldymo įrangos gamintoja Baltijos šalyse, mažmeninės prekybos sektoriui tiekianti aukštos kokybės šaldymo baldus bei šaldymo agregatus. Mūsų pardavimų geografija apima ne tik Lietuvą, bet ir kitas Vakarų Europos bei Rytų Azijos šalis. FREOR kokybe pasitiki tokie klientai kaip REWE, BILLA, MIGROS, DENNER, SPAR ir kt.

Plačiau

FILOSOFIJA IR VERTYBĖS

FREOR filosofiją atspindi įmonės šūkis – Thinking Green. Mums svarbu kaip mūsų verslas, žmonės bei aplinka gyvuos ateityje, todėl daug dėmesio skiriame aplikosaugai, įmonės vadybos sitemos tobulinimui, darbo procesų optimizavimui bei darbuotojų kompetencijos kėlimui. Įmonė laikosi LEAN metodologijos principų ir seka ISO standartų reikalavimus.

Plačiau

INOVACIJOS

Siekiame tobulėti ir išlikti konkurencingi, todėl nuolat diegiame inovacijas. Daug dėmesio skiriame ir neigiamo poveikio gamtai minimalizavimui: kuriame naujas „gamtai draugiškas“ šaldymo technologijas, investuojame į sprendimus, leidžiančius klientui sumažinti elektros energijos sąnaudas.

Per pastaruosius penkerius metus į naujus gamybos įrenginius, technologijas, gamybos automatizavimą, technologinius tyrimus, „Freor“ investavo per 1,5 mln. EUR. Įmonė nuolat tobulina esamus gaminius, jų techninius parametrus, taip pat plečia gaminių asortimentą naujais pasiūlymais.

Plačiau

ISTORIJA

  • Bendrovė savo veiklos metus skaičiuoja nuo 2000 m., kai Vilniuje, Lietuvoje, buvo įkurta įmonė, restauruojanti naudotą prekybinę šaldymo įrangą. Susipažinus su problemomis, atsirandančiomis įrangą naudojant daugelį metų ir pasitelkus pažangiausius sprendimus trūkumams spręsti, įmonė pradėjo veiklą naujų kokybiškų pramoninių šaldytuvų gamybos ir pardavimo srityje.
  • 2005 m. pagaminta pirmoji šaldymo vitrina, sukurtas prekės ženklas „Freor“, kartu su juo įkurta ir UAB FREOR LT.
  • 2008 m. įkurtas įmonės filialas Maskvoje, Rusijoje.
  • 2010 m. įkurta įmonės atstovybė Baltarusijoje.
  • 2013 m. pradėjo veikti antroji „Freor“ gamykla Baltarusijoje.
  • 2012-2015 m. įrengta moderni laboratorija, leidžianti testuoti gaminių funkcinius parametrus.
  • 2015 m. pradžioje pagaminti pirmieji propano dujomis (R290) veikiantys „žalieji“ baldai.
  • 2016 m. įkurta įmonės atstovybė Lenkijoje.
Plačiau
How to enable JavaScript in your browser