KAS MES ESAME?

Esame vienintelė komercinės šaldymo įrangos gamintoja Baltijos šalyse, mažmeninės prekybos sektoriui tiekianti aukštos kokybės šaldymo baldus: vitrinas, priesienius, šaldiklius bei šaldymo agregatus.Pasižymime plačiu atstovų tinklu, todėl produkciją sėkmingai parduodame ne tik Lietuvos, bet ir Vakarų Europos ir NVS šalių prekybos tinklams visame pasaulyje. „Freor“ kokybe pasitiki tokie klientai kaip REWE, BILLA, MIGROS, DENNER, SPAR ir kt., taip pat didieji Lietuvos prekybos tinklai.
Dvi modernia įranga aprūpintos „Freor“ gamyklos: 16 tūkst. kv. m. gamykla Vilniuje, Lietuvoje ir 10 tūkst. kv. m. gamybos padalinys Baltarusijoje, veikia patogiose logistikos atžvilgiu vietose. „Freor“ dirba būrys profesionalų, žinančių, ko reikia klientui ir pasirengusių padėti pritaikant šaldymo sprendimus konkretiems jo poreikiams.

Plačiau

FILOSOFIJA IR VERTYBĖS

„Freor“ filosofiją atspindi atnaujintas įmonės šūkis Thinking Green. Mums svarbu kaip mūsų verslas, žmonės bei aplinka gyvuos ateityje.

 • Diegiame darnaus ir atsakingo verslo kultūrą daug dėmesio skirdami aplinkosaugai: energijos tausojimui, atliekų vadybai, gaminių kokybės reikalavimams.
 • Siekdami sumažinti poveikį aplinkai, optimizuojame savo procesus ir gamybines operacijas.
 • Prisidėdami prie gamtos išsaugojimo, skatiname efektyvų išteklių panaudojimą, panaudojame atsinaujinančių išteklių energiją.
 • Siekiame kasmet mažinti sunaudojamos energijos kiekį 5-10 procentų ir diegiame naujas mažiau energijos naudojančias technologijas, mažinančias CO2 emisiją į aplinką.
Plačiau

INOVACIJOS

Siekiame tobulėti ir išlikti konkurencingi, todėl nuolat diegiame inovacijas. Daug dėmesio skiriame ir neigiamo poveikio gamtai minimalizavimui: kuriame naujas „gamtai draugiškas“ šaldymo technologijas, investuojame į sprendimus, leidžiančius klientui sumažinti elektros energijos sąnaudas.

Per pastaruosius penkerius metus į naujus gamybos įrenginius, technologijas, gamybos automatizavimą, technologinius tyrimus, „Freor“ investavo per 1,5 mln. EUR. Įmonė nuolat tobulina esamus gaminius, jų techninius parametrus, taip pat plečia gaminių asortimentą naujais pasiūlymais.

Plačiau

ISTORIJA

 • Bendrovė savo veiklos metus skaičiuoja nuo 2000 m., kai Vilniuje, Lietuvoje, buvo įkurta įmonė, restauruojanti naudotą prekybinę šaldymo įrangą. Susipažinus su problemomis, atsirandančiomis įrangą naudojant daugelį metų ir pasitelkus pažangiausius sprendimus trūkumams spręsti, įmonė pradėjo veiklą naujų kokybiškų pramoninių šaldytuvų gamybos ir pardavimo srityje.
 • 2005 m. pagaminta pirmoji šaldymo vitrina, sukurtas prekės ženklas „Freor“, kartu su juo įkurta ir UAB FREOR LT.
 • 2008 m. įkurtas įmonės filialas Maskvoje, Rusijoje.
 • 2010 m. įkurta įmonės atstovybė Baltarusijoje.
 • 2013 m. pradėjo veikti antroji „Freor“ gamykla Baltarusijoje.
 • 2012-2015 m. įrengta moderni laboratorija, leidžianti testuoti gaminių funkcinius parametrus.
 • 2015 m. pradžioje pagaminti pirmieji propano dujomis (R290) veikiantys „žalieji“ baldai.
 • 2016 m. įkurta įmonės atstovybė Lenkijoje.
Plačiau
How to enable JavaScript in your browser