FREOR HYDROLOOP sprendimas (logo)

Hydroloop sistema – ekonominis sprendimas parduotuvėms, leidžiantis autonominius šaldymo baldus pajungti į skysčiu aušinamą sistemą, kurioje perteklinė kondensavimosi šiluma skysčio vamzdžiais nuvedama į pastato išorę. Efektyviai šilumos atgavimo sistemai panaudojama uždaro ciklo skysčio sistema su vandens siurbline cirkuliacijos užtikrinimui bei lauko aušykle.

Hydroloop sprendimas gali būti pajungiamas prie Freor šaldymo priesienių, vitrinų bei šaldiklių. Tai pilnai integruota šaldymo technologija, kuri eliminuoja sudėtingų šaldymo sistemų poreikį ir labai supaprastina sistemos montavimo darbus.

Šilumai nuvesti naudojamas ekologiškas propileglikolio tirpalas. Perteklinė šiluma taip pat gali būti panaudojama parduotuvės pašildymui šaltuoju metų laikotarpiu bei vandeniui pašildyti. Ši inovatyvi sistema užtikrina klientui aukštą efektyvumą, greitesnį parduotuvės įrengimą, sutaupo vietos, suteikia laisvę baldų išdėstymo keitimui, naudoja mažesnius šaltnešio kiekius bei yra paprasčiau prižiūrima. Decentralizuotas šaldymo baldų veikimas leidžia apsisaugoti nuo praradimų, kuriuos galimai sukeltų centrinės šaldymo sistemos sutrikimas. Visa tai sumažina kaštus ir taupo Jūsų pinigus.


 

Hydroloop Glycol

Skysčiu aušinama sistema su plokšteliniu kondensatoriumi.

Išsami FREOR HYDROLOOP GLYCOL šilumos šalinimo ir panaudojimo sistemos (prekybai) sandara

Šis aplinką tausojantis sprendimas leidžia veiksmingai pašalinti šilumą iš parduotuvės per ekologišką glikolio liniją vasaros laikotarpiu ir papildomai panaudoti šilumą parduotuvės bei vandens šildymui žiemos laikotarpiu. Decentralizuotas šaldymo baldų veikimas leidžia apsisaugoti nuo praradimų, kuriuos galimai sukeltų centrinės šaldymo sistemos sutrikimas. Pagal Jūsų poreikius papildomai įrengiama pasirinkta šildymo sistema.

Privalumai:
• Nėra šilumos išskyrimo į parduotuvės patalpą
• Labai mažas šaltnešio kiekis
• Paprastas instaliavimas – taupomi kaštai
• Nereikia papildomo patalpos aukščio oro srautui užtikrinti
• Išskiriama šiluma gali būti naudojama parduotuvės šildymui
• Paprasta integruoti su įvairiomis šildymo sistemomis

Hydroloop Hybrid

Kombinuotoji sistema su oriniu ir plokšteliniu kondensatoriais.

Išsami FREOR HYDROLOOP HYBRID šilumos šalinimo ir panaudojimo sistemos (prekybai) sandara

Šis sprendimas leidžia apjungti dvi atskiras šilumos pašalinimo sistemas su galimybe perjungti režimus, kas leidžia lengvai panaudoti perteklinę šilumą parduotuvės reikmėms. Šiluma pasirinktinai arba išskiriama tiesiogiai į prekybos salę per orinį kondensatorių balde (žiemos laikotarpiu), arba pašalinama iš parduotuvės per glikolio liniją į išorę (vasaros laikotarpiu). Tai leidžia parduotuvės patalpą šildyti pagal poreikį.

Privalumai:
• Tiesioginis šilto oro tiekimas į prekybos salę šaltuoju metų laiku
• Paprastas instaliavimas
• Paprasta integruoti su įvairiomis šildymo sistemomis
• Galima sumontuoti šaldytuvus, ir tik vėliau pajungti Hydroloop sistemą
• Patikimas veikimas – vandens cirkuliacijos gedimo atveju šiluma pašalinama per orinį kondensatorių baldo viršuje

Hydroloop sistema ypač tinkama parduotuvėms, kuriose yra daugiau nei 6 šaldymo įrangos vienetai, paprastai statomi į eiles.


Hydroloop sistemos ypatumai

FREOR HYDROLOOP šilumos šalinimo ir panaudojimo sistemos privalumai

Energetinis efektyvumas
• Energetiškai efektyvūs kompresoriai (iki 25 proc. energijos taupymas)
• Iki 80 proc. mažesnis šaltnešio kiekis
• Šaltnešio nuotėkis tik 0-5 % (remote atveju 10-15 %)
• Išsiskirianti kondensacijos šiluma gali būti panaudota šildyti parduotuvei

Ekologiškumas
• Tvarus sprendimas, leidžiantis sumažinti poveikį aplinkai – 95 proc. mažiau šaltnešio nuotėkio
• Maži šaltnešio kiekiai lyginant su neautonomine sistema
• Galime pasiūlyti natūralų šaltnešį propaną R290, kurio globalinio šiltėjimo potencialas GWP lygus 3 (atitinkamai freono R404A 3922).
• Naudojamas ekologiškas glikolio tirpalas

Didesnis lankstumas
• Galima lengvai keisti parduotuvės formatą, baldų išdėstymą parduotuvėje
• Lengva bet kada baldą išimti bei papildyti eilę nauju baldu

Mažesni kaštai ir investicijos parduotuvės įrengimui
• Nereikalinga sudėtinga ir brangi centrinė šaldymo sistema
• Trumpas sistemos įrengimo laikas
• Taupo parduotuvės plotą, nes eliminuojamas specialios šaldymo patalpos poreikis
• Pigesnis instaliavimas (nereikia vario vamzdynų, specializuotų šaltininkų)
• Mažesnis šaltnešio kiekis

Paprastas sumontavimas ir nebrangi priežiūra
• Itin lengvai montuojama – šaldymo balduose įmontuoti visi reikiami šaldymo komponentai
• Nereikia sertifikuotų šaldymo specialistų sistemos montavimui – pajungti gali ir santechnikas, nes gamykliškai integruoti visi vamzdžiai sistemos pajungimui
• Nereikia suvirinimo darbų vietoje, varinius vamzdžius pakeičia paprasti santechniniai vamzdžiais
• Mažesnis aptarnavimo poreikis
• Minimalus šaltnešio nuotėkis
• Lengvas komponentų ar baldo pakeitimas nestabdant visos sistemos

Auštas patikimumas
• Kiekvienas šaldytuvas veikia kaip atskiras vienetas, todėl nutikus gedimui viename balde neįtakojami visi kiti, ir galimas produktų nuostolis minimalus.
• Kiekvienas baldas nustatomas reikiamai temperatūrai, automatika užtikrina, kad šaldymo įranga visada veikia reikiamu intensyvumu.

Žemas triukšmo lygis
• Minimalus triukšmo lygis dėka kompresoriaus dvigubos garso izoliacijos ir šaldytuvo kameros


Freor Hydroloop sprendimas taip pat gali būti pajungiamas prie šaldymo kambarių. Tam Freor parduoda savos gamybos hidroagregatus, kuriuose įmontuoti kompresoriai ir plokšteliniai šilumokaičiai, kuriuose vyksta temperatūriniai mainai. Hidroagregatai gali būti naudojami aukštose, vidutinėse ir žemose temperatūrose, skirti šaldymo kamerų produktų temperatūros palaikymui MT 0°C – +2°C, LT -22°C – 25°C.

Mūsų partneriai įgyvendins jums sprendimą nuo – iki. Įgyvendintų sprendimų pavyzdžiai.

 


 

How to enable JavaScript in your browser

Trumpai apie FREOR vykdomą saugumo politiką

FREOR rūpinasi savo klientų privatumu ir užtikrina, kad jų asmeniniai duomenys būtų saugūs:

  • Informacija apie FREOR klientus nėra naudojama neteisėtais tikslais;
  • FREOR neperduoda savo klientų duomenų ar asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Kokią informaciją mes renkame?

FREOR renka žemiau nurodytą informaciją:

  • Informaciją apie svetainės lankytojų apsilankymus FREOR interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine. Renkamas IP adresas, lankymosi trukmė, puslapių žiūrėjimų skaičius, naršyklės tipas, geografinė vieta.
  • Informaciją, kurią svetainės lankytojai suteikia tikslu prenumeruoti FREOR naujienlaiškius. Registruojantis renkamas el. pašto adresas, taip pat gali būti renkami ir šie duomenys: vardas ir pavardė, įmonė, el. pašto adresas, telefono numeris, pareigos, šalis.

Interneto svetainės lankomumo statistika

FREOR siekia, kad naudotis FREOR interneto svetaine būtų kuo paprasčiau ir kad aktuali informacija būtų lengviau prieinama. Norėdama žinoti, kuri informacija yra aktualiausia svetainės lankytojams, FREOR renka demografinius bei statistinius duomenis. Ši informacija neidentifikuoja konkretaus asmens, tačiau ji suteikia statistinę informaciją, kurią FREOR gali analizuoti ir vėliau pritaikyti svetainės funkcionalumo gerinimui bei naudoti duomenis rinkodaros tikslais.

FREOR renka šią informaciją naudodama „Google Analytics“ įrankį, kuris generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine. Šią informaciją laiko „Google Inc.“ (JAV įmonė). Google ES-JAV privatumo politika prieinama čia.

Bet kada galite išjungti duomenų apie Jus rinkimo funkciją „Google Analytics“, kaip tai aprašyta čia.

FREOR siunčiami pranešimai ir naujienlaiškiai

FREOR siekia su naujienlaiškių gavėjais dalintis tik aktualiomis naujienomis. Jei FREOR interneto svetainėje užsisakysite FREOR naujienlaiškį ar kitu būdu suteiksite FREOR savo kontaktinius duomenis (apsikeisdami vizitinėmis kortelėmis su FREOR atstovais susitikimuose ar renginiuose, arba pateikdami savo kontaktinę informaciją registruojantis į FREOR renginius), FREOR gali siųsti Jums naujienlaiškius bei pranešimus su interesu vystyti verslo santykius su Jūsų atstovaujamomis įmonėmis.

Išsiuntus pranešimą, FREOR gali rinkti statistinius duomenis apie Jūsų elgesį su naujienlaiškiu, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte, kokiu įrenginiu naudojotės ir pan. FREOR tai daro slapukų (angl. cookies) pagalba (jei duodate sutikimą). FREOR seka komunikacijos efektyvumo statistiką siekdama pagerinti komunikaciją. Jei naujienos Jums neaktualios, bet kada galite jų atsisakyti. Savo sutikimą FREOR rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis galite bet kada atšaukti išsiųsdami laišką elektroninio pašto adresu marketing@freor.com, arba atsisakydami naujienlaiškio jo apačioje spustelėdami nuorodą.

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama FREOR interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų.

Slapukai (angl. Cookies)

Pavadinimas Šaltinis Paskirtis Kategorija Galiojimas
PHPSESSID freor.com Saugo lankytojo sesijos būseną per skirtingas puslapio užklausas. Būtini svetainės veikimui Sesija
_icl_current_language freor.com Išsaugo lankytojo kalbos pasirinkimą. Puslapio nustatymai Sesija
_ceg.s crazyegg.com Crazy Egg serviso slapukas, kuris registruoja lankytojo paspaudimus svetainėje. Statistika 3 mėn.
_ceg.u crazyegg.com Crazy Egg serviso slapukas, kuris padeda atpažinti svetainėje jau besilankiusį lankytoją Statistika 3 mėn
_gat, _gid, _ga Google Analytics Google Analytics slapukai, užregistruoja unikalų ID, kuris naudojamas generuoti statistinei informacijai apie svetainės peržiūras Statistika Sesija
collect Google Analytics Naudojamas siųsti informacija į Google Analytics apie lankytojo naudojamą įrenginį ir elgseną. Padeda atpažinti lankytoją, naudojantį skirtingus įrenginius. Marketingas Sesija
NID .gstatic.com Google reklamos slapukas Marketingas 2 metai
GMAIL_RTT google.com Įgalina galimybę dalintis turiniu Google+ socialiniam tinkle Puslapio

nustatymai

Sesija
S, SIDCC google.com Saugumo slapukas, padedantis apsaugoti Google vartotojo duomenis Saugumas 2 mėn.
wordpress_logged_in_ freor.com WordPress TVS slapukas, naudojamas prisijungusio svetainės naudotojo atpažinimui Būtini svetainės veikimui Sesija
wordpress_sec freor.com WordPress TVS slapukas, vartotojo paskyros secure ID. Naudojamas paskyros saugumui užtikrinti Būtini svetainės veikimui Sesija
wordpress_test_cookie freor.com WordPress TVS slapukas, naudojamas patikrinti ar naršyklė palaiko slapukų įrašymą Būtini svetainės veikimui Sesija
wp-settings-1 freor.com WordPress TVS slapukas, prisijungusio naudotojo ID. Naudojamas admin juostos atvaizdavimui. Būtini svetainės veikimui 1 metai
wp-settings-time-1 freor.com WordPress TVS slapukas, naudojamas saugoti prisijungimo laikui Būtini svetainės veikimui 1 metai

FREOR svarbi statistinė informacija, koks yra svetainės lankytojų grįžtamumas. FREOR šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Pakartotiniems apsilankymams stebėti FREOR svetainėje yra naudojami slapukai.

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pažymėtina, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies neveikti.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite bet kada ištrinti ar valdyti slapukus, be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Daugiau informacijos rasite čia.

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų ir kiek ilgai jie saugomi

Prieigą prie statistinių duomenų apie FREOR svatainės lankytojus turi FREOR darbuotojai, dirbantys FREOR rinkodaros ir komercijos padaliniuose, kurie yra atsakingi už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą. Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti FREOR partneriai, kurie teikia interneto svetainės turinio valdymo įrankius arba FREOR svetainės talpinimo (angl. hosting) paslaugas. Surinktus duomenis apie svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo bei neleistino naudojimo.