FREOR DVIGUBA ORO UŽUOLAIDA

Atviro tipo priesieniai užtikrina geresnį produktų matomumą, pasiekiamumą ir skatina impulsinius pirkimus. Lyginant su uždaro tipo priesieniais, jie generuoja didesnį produktų apyvartumą. Todėl svarbu, jog klientas, rinkdamasis produktus, nejaustų nuo šaldytuvo sklindančio šalčio. Įprastai atviruose priesieniuose temperatūra tarp šaldytuvo vidaus ir išorės skiriasi apie 20 oC, – tai lemia dideles energijos sąnaudas ir nemalonų lankytojams šalčio pojūtį parduotuvės šaldomų prekių skyriuose.

Plačiau

ŠALDYMO SPRENDIMAI MAŽOMS PARDUOTUVĖMS

FREOR projektuojame individualius hidraulinius agregatus komercinėms šaldymo kameroms, kuriuose sumontuoti kompresoriai ir plokšteliniai šilumokaičiai. Šie įrenginiai yra skirti palaikyti šaldymo kamerose laikomų maisto produktų temperatūrą. Tai yra kompaktiška šaldymo sistema, – kaip ir kiti šaldymo baldai, parduotuvėje jungiama prie tos pačios “Hydroloop” linijos. Hidroagregatas gali būti montuojamas ant šaldymo kameros jos išorėje, tokiu būdu nereikalaujant papildomos erdvės, arba talpinamas techninėje patalpoje.

Plačiau

DAUGIAFUNKCINIS ŠILUMOS SIURBLIO TERMINALAS

Bendrovė FREOR, siekdama dar labiau patenkinti klientų poreikius, sukūrė dar vieną naujovę – daugiafunkcinį šilumos siurblio terminalą. Šis naujas įrenginys leidžia parduotuvėse, techninėse patalpose ar sandėliuose valdyti šildymo ir šaldymo operacijas.

Ši inovatyvi 4 funkcijas atliekanti sistema:

  • Vėsina glikolį uždaro ciklo šaldymo sistemose (žr. Hydroloop sistema);
  • Palaiko minimalią ir stabilią šaldymo įrangos kondensavimosi temperatūrą;
  • Šildo arba vėsina patalpų orą priklausomai nuo metų laiko;
  • Ruošia karštą (iki 65 °C) vandenį be jokių papildomų elektrinių šildytuvų.
Plačiau

PAŽANGI AUTONOMINĖ ŠALDYMO ĮRANGA

Autonominiuose šaldymo balduose visi komponentai, kurie dalyvauja šaldymo cikle – kompresorius, kondensatorius, termoreguliavimo vožtuvas ir garintuvas, – yra įmontuoti į patį šaldymo baldą, kas suteikia daugelį privalumų.

Pažangiuose autonominiuose balduose naudojami efektyvūs hermetiški kompresoriai, kurie puikiai veikia įvairiose temperatūros ribose, reikia ženkliai mažiau šaltnešio ir jo nuotėkio procentas yra minimalus, tad sistema taupo aptarnavimo išlaidas.

Plačiau

HYDROLOOP SISTEMA

Galime Jums pasiūlyti moderniausią technologiją, pažangius įvairių modifikacijų baldus pajungiant į energetiškai efektyvią šaldymo sistemą, pagrįstą perteklinės šilumos atgavimu ir panaudojimu.

Hydroloop sistema – ekonominis sprendimas parduotuvėms, leidžiantis autonominius šaldymo baldus pajungti į skysčiu aušinamą sistemą, kurioje perteklinė kondensavimosi šiluma skysčio vamzdžiais nuvedama į pastato išorę. Efektyviai šilumos atgavimo sistemai panaudojama uždaro ciklo skysčio sistema su vandens siurbline cirkuliacijos užtikrinimui bei lauko aušykle.

Plačiau

"GREEN WAVE" ŠALDYMO ĮRANGA

„Thinking Green“ yra FREOR veiklos filosofija. Mes stengiamės, kad mūsų gaminiai paliktų kuo mažesnį pėdsaką gamtai, todėl daug investuojame į energijos taupymo, optimalaus šaltnešio panaudojimo šaldymo balduose sprendimus ir ekologiškų šaltnešių pritaikymą. Freono dujos yra labai plačiai naudojamos komercinėje šaldymo įrangoje, tačiau su nuotėkiu patekusios į aplinką turi didelę įtaką ozono sluoksnio nykimui, tuo pačiu prisidėdamos prie globalinio atšilimo. Alternatyva – FREOR Green Wave gaminių linija, kuri užtikrina ekologišką šaldymą, naudojant tik gamtai draugiškus ir tvarius šaltnešius.

Plačiau
How to enable JavaScript in your browser